Vjezdový stojan

 

Vjezdový stojan slouží k otevření závory a vydání parkovacího lístku. Návštěvník stiskne tlačítko na stojanu, odebere lístek, závora se otevře a může vjet.

Obvykle obsahuje tlačítko s displejem a tiskárnu lístků. Na displeji je zobrazená informace o tom, co je třeba učinit pro vjezd. Kromě toho lze na vjezdový stojan umístit čtečku přístupového systému pro stálé nebo VIP návštěvníky nebo pro zaměstnance.

Dalším častým zařízením na vjezdovém stojanu je interkom, buď jenom hlasový nebo video ( s kamerou).

Poznámka

Lze použít čtečky nebo interkom dodávaný výrobcem parkovacího systému. Výhoda je ta, že svým vzhledem se hodí k dalším zařízením, které na stojanu jsou (používá kromě jiného vrchní desku tvořenou osmi hranami). Nevýhodou je nekompatibilita například se stávajícím přístupovým systémem, který zákazník již používá a o něco vyšší cena. Tam, kde je vzhled maximální prioritou je použití originálních zařízení od výrobce parkovacího stojanu optimální řešení.

Vjezdový stojan je vysoký 1,2 m, průřez 48x39 cm. Napájí se ze sítě 230 V, má svůj vlastní zdroj a regulované vytápění. Pracovní teplota -15 oC až +45 oC.

Přirozeným doplňkem vjezdového stojanu je závora, případně semafor. Z praktického hlediska doporučujeme používat kovový ostrůvek, který umožní velmi rychlou a snadnou instalaci vjezdového stojanu i závory.

Cena stojanu dle obrázku (má displej s tlačítkem a tiskárnu): 135.300,- Kč (bez DPH)

Cena montážního ostrůvku dle obrázku: 6.500,- Kč (bez DPH) 

 comfort vjezd tiskárna

Displej s tlačítkem

comfort vjezd tiskárna

Tiskárna

montážní ostrůvek

Montáížní ostrůvek (1390x600x200 mm)

premium-vjezd-stojan 

Vjezdový stojan

 

Profesionální, zkušený, odborně fundovanýdealer vstupních systémů.

© 2008 - 2020 Studio Internet | Všechna práva vyhrazena.