DVR

Jeden ze dvou hlavních způsobu záznamu obrazu z kamer je záznam na digitální videorekordér (DVR). Je to v podstatě specializovaný počítač určený pro záznam obrazu. Nepoužívá standardní klávesnici, ale pouze několik tlačítek, kterými je vybaven. Obsahuje pevný disk(y), na který se ukládá digitalizovaný a komprimovaný obraz. Umožňuje přehrávání uložených dat, dálkovou správu (některé typy) i ukládání vybraných dat na paměť flash, na CD či DVD (podle výbavy).

Lze k němu připojit monitor, který má vstup pro sdružený videosignál, některé DVR jsou vybaveny i výstupem pro připojení standardního počítačového monitoru. Poslední typy DVR umožňují předávat obraz i na mobilní telefony.

Nástup HD-SDI kamer (někdy též nazývaných digitální kamery) si vynutil vývoj videorekordérů, které umožňují záznam i z HD-SDI kamer. Naše nabídka proto obsahuje DVR pro záýznam z analogových kamer, DVR pro HD-SDI kamery a také určitý "hybrid", který má část vstupů pro analogové kamery a další část pro digitální kamery.

Podívejte se na naší nabídku

 

 

Profesionální, zkušený, odborně fundovanýdealer vstupních systémů.

© 2008 - 2018 Studio Internet | Všechna práva vyhrazena.