Brány


Brány
 

Rodinný důmPro komplexnost našich dodávek nabízíme i celou škálu bran vhodných jak pro menší rodinné domy, tak pro velké průmyslové objekty. Nabídka není uzavřená, lze akceptovat i požadavky na jiné, než jenom nabízené typy a provedení.

Ke všem bránam lze dodat samozřejmě elektrické pohony a elektronické ovládání: pomocí čteček, malými vysílači, tlačítky nebo jinak.

Ceníky k bránám jsou v části Ceníky. Při objednávce brány doporučujeme předem rozhodnout o způsobu ovládání brány, zejména poku jde o brány pro firmy, kde se často používají čtečky přístupového systému. Na bráně rssp. sloupku u brány lze předem připravit vhodný úchyt pro čtečku.

Jaké brány nabízíme?

Posuvné, výsuvné a otočné. Základní informace o bráně je obsažená v názvu. Další informace následují.

 Brány výsuvné

Výsuvná bránaBrána se pohybuje nad terénem, je uchycená v nosníku, který je součástí brány.

Brána je svařená z ocelových profilů, polouzavřené pojezdové dráhy 95x85 mm a výplně dle výběru z katalogu (viz informace níže). Dodávka brány dále zahrnuje polyamidová pojezdová kola (samomazná), dojezdový sloupek , pryžovou čelní lištu, nosný sloupek, kotevní šrouby, vodící rolnu, záslepky, stříšky a nerezový spojovací materiál.

K provedení ručně otevírané brány dodáváme hákový zámek s vložkou + 3 klíče.

Pro elektricky poháněnou bránu dodáváme pohon integrovaný ve sloupku standardně se 2 dálk. ovladači, signální lampou a vnější anténou. Pohon automaticky vyhodnocuje dojezd na překážku a následně ji uvolní. V případě výpadku el. energie je bránu možno otevřít ručně

 Brány posuvné

Posuvná bránaBrána se pohybuje po zemi, po kolejnici, která je uchycená k betonovému podloží.

Brána je svařená z ocelových profilů, uzavřené pojezdové dráhy 95x85 mm a výplně dle výběru z katalogu. Dodávka brány dále zahrnuje ocelová pojezdová kola, dojezdový sloupek , pryžovou čelní lištu, nosný sloupek, kotevní šrouby, vodící rolnu, záslepky, stříšky a nerezový spojovací materiál a vodící pojezdovou kolejnici profil omega. Profil omega je možno nahradit profilem flor, který je  2 750,- levnější.

K provedení ručně otevírané brány dodáváme hákový zámek s vložkou + 3 klíče.

Pro elektricky poháněnou bránu dodáváme pohon integrovaný ve sloupku standardně se 2 dálk. ovladači, signální lampou a vnější anténou. Pohon automaticky vyhodnocuje dojezd na překážku a následně ji uvolní. V případě výpadu el. energie je bránu možno otevřít ručně.

 Brány otočné

Otočná bránaOtočné brány se vyrábí jako dvouřkídlé (není to ovšem podmínkou). Otáčí se kolem svislé osy sloupku.

Brána je svařená z ocelových profilů a výplně dle katalogu. Dodávka zahrnuje montážní U profily, panty, středový doraz, boční dorazy, záslepky, stříšky a nerezový spojovací materiál.

K provedení ručně otevírané brány dodáváme zámek s vložkou + 3 klíče a svislou závoru se zajištěním proti otevření z ulice.

Pro elektricky poháněnou bránu dodáváme odpovídající druh pohonu s doplňky (fotobuňky, maják, anténa, tlaková lišta, středový el. zámek proti výkyvu křídel).

 

 

Doplňky - příplatky

  • Výplň v uzavřené konstrukci s rovným zakončením:     +25% k ceně z tabulky 
  • Výplň v uzavřené konstrukci s obloukovým nebo konkávním zakončením:     +45% k ceně z tabulky 
  • Výplň do oblouku:     +5% k ceně z tabulky  
  • Dvoukřídlá brána s asymetrickými křídly:     +10% k ceně z tabulky 
  • Integrovaná poštovní schránka:     260x330x100mmm:    3.030,-Kč,    390x380x115 mm:      3.850,- Kč

 Jaké jsou výplně bran?

Dodáváme provedení Classic, Styl a Lux. Rozdíly jsou zřejmé z následujících obrázků.

Provedení ClassicVýplň Classic
 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Provedení Styl Styl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Provedení Lux Lux

 

 

 

Profesionální, zkušený, odborně fundovanýdealer vstupních systémů.

© 2008 - 2020 Studio Internet | Všechna práva vyhrazena.