Elektrické zámky

Výrobců i dodavatelů elektrických zámků je celá řada. Naše firma je proto, jako svojí speciální nabídku neposkytuje, ale přirozeně dodáváme je se všemi našími přístupovými systémy podle přání zákazníka, protože drtivá většina zákazníků požaduje kompletní dodávku od jednoho dodavatele.

Je ovšem přirozenou skutečností, že většina zákazníků nemá dostatečný přehled o tom, jaká je nabídka těchto zařízení. Proto pro základní orientaci zákazníků uvádíme v nabídce elektrických zámků jejich základní popis, včetně výhod a nevýhod. Podívejte se do sekce Přehled typů zámků - obecný popis zámků.

Domníváme se ovšem, že na našem trhu stále chybí lepší nabídka pevných zámků (to je zámků, na které se uživatel může spolehnout stejně, jako na mechanický zámek uzamčený klíčem), které by ale byly levnější - obvyklá současná nabídka takových zámků začíná na cca deseti tisících Kč a u některých typů překračuje i částku 30 tisíc.

Proto jsme se rozhodli zařadit do naší nabídky pevné, ale rozumně cenově méně náročné elektrické zámky. Podívejte se na sekci Pístové zámky.

 

Profesionální, zkušený, odborně fundovanýdealer vstupních systémů.

© 2008 - 2020 Studio Internet | Všechna práva vyhrazena.