Turniket průmyslový


Turnikety průmyslové

 

TPX-2

lakovaný průmyslový turniket s dvěma průchody

TPX-1

lakovaný průmyslový turniket s jedním průchodem

PrůmyslovýTyto turnikety se vyznačují robustní konstrukcí a příznivou cenou. Hodí se především do vstupních hal výrobních organizací, ale i do jiných podobných prostorů. Turniket má dvě samostatná a nezávislá průchozí místa, každou jeho polovinou lze procházet oběma směry nezávisle na druhém průchodu.
 
Předností je také skutečnost, že montáž turniketu nevyžaduje vyhloubení otvoru v podlaze. Turniket se přichytí k podlaze pouze hmoždinkami. Kabely se přívádí spodem do jedné z jeho svislých částí (ty jsou duté) 
   
Turniket je lakovaný, otáčivé části nerezové. Barvu je možné na vyžádání změnit, některé druhy barev za menší příplatek. 
   
Po přivedení krátkého pulzu (12V/1A) uvolní elektromagnet otáčivou část a jedna osoba může projít. Při uvolnění oboui částí turniketu je odběr cca 2A. Pro případ nouze, kdy je třeba zcela uvolnit průchod turniketem (při požáru), je turniket vybaven mechanickým uvolněním otáčení na obě strany (nezávisle na sobě).   Stejného účinku se dosáhne i trvalým elektrickým signálem (elektronika turniketu je dimenzována i na trvalé sepnutí).

Popznámka: Turniket s jedním průchodem má zcela stejnou konstrukci jako turniket se 2 průchody, pouze je vynechaná jedna rotační nerezová část.

 

 

Profesionální, zkušený, odborně fundovanýdealer vstupních systémů.

© 2008 - 2020 Studio Internet | Všechna práva vyhrazena.