O firmě

Základní firemní údaje
IČ: 25134213
DIČ: CZ25134213
Registrace: MOS Praha, sl. C/525370

firmaPodrobnější informace

Firma EVS s.r.o. se zabývá prodejem i instalací elektronického a elektromechanického zboží, které slouží k evidenci a ovládání vstupu osob a vjezdu vozidel. Nabízíme širší sortiment zboží, ale našim hlavním artiklem je špičkový vstupní systém ImproX  firmy Impro Technologies z Jižní Afriky.

Firma EVS sro patří mezi nejzkušenější a odborně nejvyspělejší dealery tohoto vstupního systému na světě. V roce 1998 byla odměněná za velmi dobré výsledky a odbornou vyspělost cenou vedení firmy Impro, jako vůbec první dealer na světě !!

V nabídce máme také špičkové vstupní systémy anglické provenience. Čtecí dosah pro osobní vstupníky 1 až 3 m (!!) je jistě dost výmluvný. Součástí nabídky vstupních systémů jsou i docházkové a identifikančí systémy. V nedávné době jsme naší nabídku rozšířili o kamerové systémy a nyní také o systémy EZS. Zajímavý a široký je i sortiment turniketů, závor a pohonů na vrata.

Nejsme čistě obchodní firma. Zboží pouze neprodáváme, ale technicky vylepšujeme, doplňujeme, jsme velmi silně zákaznicky orientováni. Každému odběrateli jsme schopni poradit, po stránce složení systému, jeho funkce, instalace i používání. Máme technicky vysoce vzdělané a zkušené pracovníky, v řadě případů spolupracujeme přímo s vývojovým oddělením výrobce.

Za svoji výraznou přednost považujeme trvalý styk se zákazníkem i po skončení záruční doby. Dodaná zařízení udržujeme v provozu po velmi dlouhou dobu - a nunto uvést - ke spokojenosti zákazníků.

Základní firemní údaje
IČ: 25134213
DIČ: CZ25134213
Registrace: MOS Praha, sl. C/525370

 

Profesionální, zkušený, odborně fundovanýdealer vstupních systémů.

© 2008 - 2020 Studio Internet | Všechna práva vyhrazena.