Spojení

Cesta autem
V Praze na Vítězné náměstí ("kulaťák"), zde jsou směrovky do Roztok. Po cca 10 minutách kolem Vltavy přijedete do Roztok. Zde pořád po hlavní, za chvílí pojedete po serpentině do kopce. Na konci serpentiny zahněte doprava do široké ulice s alejí stromů a zeleným pásem uprostřed. Pokračujte touto ulicí a asi po 150 m uvidíte vlevo vzadu budovu Základní školy (vyčnívá nad okolními rod. domky). Zahněte doleva ke škole a u školy doprava. Jste na ulici 17. listopadu. Pokračujte touto ulici a asi o 150 m dále již uvidíte firemní tabuli EVS sro. Parkovat můžete bez problémů na ulici před firmou.

Cesta MHD
V Praze na Vítězné náměstí ("kulaťák"), například metrem, trasa A, stanice Dejvická. U náměstí je velké parkoviště (před budovou ČVUT) a vedle něj na konci ulice Jugoslávských partyzánů je stanice autobusu č. 350. Ten Vás poveze do Roztok, vystupte na zastávce "Náměstí". Odtud trochu zpět a hned zahněte doleva do široké ulice se zeleným pásem uprostřed. Pokračujte po této ulici asi 150 m a vpravo uvidíte samoobsluhu "Blažek". U ní zahněte doprava a pokračujte rovně až na konec křižovatky tvaru T. Tam zahněte doleva. Jste na ulci 17.listopadu. Před sebou uvidíte ve vzdálenosti asi 80 m firemní tabuli EVS sro.
Parkování a ostatní ...
Parkování je zcela bez problémů, přímo před firmou. Velmi slušně vařících restaurací je v okolí hned několik. Ve vzdálenosti 2-10 minut chůze. Cesta z Prahy - Dejvic je rovněž bez problémů, nevyskytují se zde žádné výrazné dopravní špičky. Pravda ale je, že cesta přes Prahu do Dejvic bývá krušná. Pro cestu od Hradce Králové proto doporučujeme delší, ale rychlejší, trasu přes Kralupy. Od západu je nejlepší plzeňská dálnice, potom k letišti, zde zahnout na Horoměřice a přes Únětice do Roztok. Směr od severu je zcela bez problémů, směr od jihu je zcela plný problémů. Tam se bohužel frontám nelze vyhnout.


Zvětšit mapu

 

Profesionální, zkušený, odborně fundovanýdealer vstupních systémů.

© 2008 - 2020 Studio Internet | Všechna práva vyhrazena.