Docházkový systém se čtečkou otisků prstu

Docházka s terminálem otisků prstů

Terminál pro otiskyTo je speciální aplikace s terminálem, který má čtečku otisků prstů.

K tomu výrobce dodává i docházkový software. Demoverzi tohoto docházkového softwaru vám můžeme zaslat na vyžádání. Software se dá použít pouze pro daný terminál, není kompatibilní s ostatními přístupovými systémy, které dodáváme.

Terminál obsahuje čtečku otisků prstů a také bezkontaktní čtečku pro vstupníky Mifare. Je vybaven klávesnicí se 14 tlačítky a displejem 128x64 pixelů. Vše potřebné pro naprogramování aplikace zajistí vlastní terminál a docházkový software. Žádné další technické ani programové prostředky nejsou nutné. Je možné zadávat různé pracovní doby i dlouho předem (podle vestavěného kalendáře), na displeji lze zobrazovat personifikované informace pro jednotlivé uživatele atd.

Je to systém pro zákazníky, kteří upřednostňují pohodlné a nenáročné používání terminálu před ostatními požadavky. Je ve střední cenové hladině. Pro 50 zaměstnanců je docházkový software zdarma (resp. pouze za velmi sníženou cenu), cena kompletního systému je 24.900,- Kč (bez DPH). Systém pro více zaměstnanců (do 250) stojí 61.600,- Kč, pro ještě větší počty zaměstnanců o něco více (po dohodě pro danou konkrétní situaci).

 

 

Profesionální, zkušený, odborně fundovanýdealer vstupních systémů.

© 2008 - 2020 Studio Internet | Všechna práva vyhrazena.