Videotelefony pro náročné interiéry

Videotelefon pro náročné

 

monitorzvonek s hlasovou komunikacízvonekPro náročné zákazníky, kteří upřednostňují vzhled a neotřelý design před cenou, je zde zajímavý výrobek. Videotelefon s možností hlasité komunikace s návštěvníkem i s možností jeho optického sledování. 

 

Základním prvkem systému je netradiční monitor - viz obrázek zcela vpravo. Pokládá se na pracovní stůl, ovládá se pomocí dotykových tlačítek. U dveří se umístí elegantní zvonkové tablo s hlasovou komunikací (prostřední obrázek), nebo jenom zvonek (menší tablo - první obrázek zleva)

 

K systému lze připojit až 3 monitory a jednu, dvě nebo až 4 kamery (jakékoliv, analogové), které sledují prostor před vchodem a například ještě jiné důležité místo (pokladnu, drahé věci ve výloze, vchod do zázemí a pod.). Součástí dodávky je centrální část, která obsahuje i napájecí zdroj. Kamery se pořizují zvlášť.

 

K monitoru lze používat i telefonní sluchátko (nechcete-li, aby váš rozhovor s návštěvníkem poslouchal někdo další).

 

Vyrábí se ve čtyrech provedeních

 

 1. W&M V1 - pro jedny dveře (1 audio vstup, 1 kamera)
 2. W&M V2 - pro jedny dveře, plus optické sledování dalšího místa (1 audio vstup, 2 kamery)
 3. W&M V4 - pro 4 dveře, s optickým sledováním tří míst (4 audio vstupy, 3 monitory)
 4. W&M V4 access - pro dvoje dveře, plus elektronické ovládání vstupu až 20 dveřmi (2 audio vstupy, 2 kamery, 20 čteček)

 

Určení

 

Videotelefony W&M jsou určené především pro náročné zákazníky, jako jsou například banky, zlatnické prodejny, objekty obsahující mimořádně důležité zboží nebo informace a pod. Mohou to být také firmy, kterým záleží na elegantním vybavení jeich recepcí a obecně další zákazníci, kterým se videotelefony v tomto provedení jednoduše zalíbí.

 

Jaké jsou ceny?

 

Cena se ještě bude upřesňovat, ale předběžně (ceny jsou bez DPH):

 

 • monitor V1  -  13.275,- Kč
 • monitor V2  -    9.999,- Kč
 • monitor V4  -  14.591,- Kč
 • zvonek s hlas.kom. - 3.767,- Kč
 • zvonek                 -  2.212,- Kč
 • centrální část V1  -    6.219,- Kč
 • centrální část V2  -  13.754,- Kč
 • centrální část V4  -  12.259,- Kč

 

 Technický popis

 

Pro plné seznámení se s jednotlivými typy videotelefonů W&M uvádíme jejich bloková schemata. Centrální část obsahuje vše nezbytné pro připojení jednotlivých prvků systému a také napájecí zdroj. Ze zdroje (má výstup 12 Vss) lze napájet i kameru. Maximální vzdálenost monitoru od centrální části je cca 200 m, zvonkové tablo může být od centrální části vzdálené až 300 m. Pro propoejní se používá se kabel UTP, kamera je analogová, takže k ní koaxální kabel.

 

Náčrtek V1

 

 Varianta V2 je stejná jako V1, ale lze k ní připojit 2 kamery.

 

Náčrtek V2

 

Varianta V4, která je dále na obrázku, obsahuje pouze 2 monitory a 2 kamery pro 2 dveře. Nejnovější verze této varianty ovšem umožňuje ovládání až 4 dveří (4 zvonková tabla a 4 kamery) a 3 minotorů.

 

Na blokovém schematu jsou uvedené i čtečky - to je varianta W&M V4 access. Použití čteček samozřejmě není povinné. Systém je modulový, takže se použijí jenom ty jeho prvky, které jsou pro danou aplikaci nazbytné.

 

Náčrtek V4

 

 

 

Profesionální, zkušený, odborně fundovanýdealer vstupních systémů.

© 2008 - 2018 Studio Internet | Všechna práva vyhrazena.